TESİSLERİMİZ / Talas Spor Tesisi

Talas Spor Tesisi, Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından 13 Temmuz 2012 tarihinde Talas ilçesinin Toki bölgesinde hizmete açılmıştır.

Talas Spor Tesisi 8100 m2' lik alana kurulmuş olup, 3 katlı ve birçok zengin içeriği içerisinde barındıran son derece modern bir spor kompleksidir. İçerisinde  Ayrı ayrı Bay-Bayan Yüzme Havuzu, Buhar Odaları, Saunalar, Fitness ve Aerobik Salonları, Masa Tenisi Odası ve Diyetisyen Odası bulunmaktadır.

Spor Spor Tesisi bünyesinde üyelerine 190 'ar kişilik seans kapasitesi sunan ve Haftanın Pazar Günleri hariç 09:00-22:00 saatleri arası hizmet veren Spor Tesisleri Yeterlilik Belgesine sahip tesis, aylık 3.970 üye kapasitesine sahiptir.

İlgili kurumlar tarafından düzenli kontrolleri ve denetlemeleri yapılan havuzlarımız, saunalarımız ve buhar odalarımız yüksek standartlarda hijyene sahip olması nedeniyle yıl boyunca çok yoğun ilgi ile karşılanmaktadır.

25 kişi kapasiteli Havuzlar Bölümü; 09:00-22:00 saatleri arasında Haftanın Pazar günü hariç 6 günü üyelerimize hizmet vermektedir.

Spor Tesisi içerisinde ise aylık ortalama 300 kişinin katıldığı Spinning Ligi ile bu alanda da Talas Spor Tesisi Türkiye'de bir ilke imza atmıştır.

Genişletilen otopark kapasitesi ve şehrimizin iki önemli Üniversitesi arasında bulunmasından dolayı vatandaşlarımızın tercih ettiği tesis, günlük 1.985 kişi kapasitesi ile de bu alanda zirveyi kimseye bırakmamıştır. Haftanın 6 günü farklı branşlarda spor yapabilme imkanı ile gerek teknolojik standartları gerekse alanında uzman personelleri ile şehrin en gözde spor kompleksleri arasındadır.

Haftanın 7 günü açık tesisimiz spor okulları ile çocuklarımıza ve yetişkinlerimize branşlarında uzamn antrenörlerimiz koordinatörlüğünde eğitimlerimiz mevcuttur.

 

TESİS İLETİŞİM BİLGİLERİ

Talas Spor Tesisi

  Yeni Doğan Mah. Bilge Kağan Cad. Toki Küme Evler No:15 Talas / Kayseri Telefon : 0 352 438 28 00
  talasidare@sporaskayseri.com
TESİS VİDEOLARI
TESİS GÖRSELLERİ