TESİSLERİMİZ / Fuar Sağlıklı Yaşam Merkezi

 

Fuar Sağlıklı Yaşam Merkezi, Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi bünyesinde 2 Şubat 2012 tarihinde hizmete açılmıştır.

1300 m2 lik kullanım alanına sahip tesis içerisinde; erkek yaşam boyu spor alanı, erkek fitness alanı, kadın yaşam boyu spor alanı, saunalar, buhar odaları ve diyetisyen odası bulunmaktadır.

Şehir merkezine 4 km, hava alanına 2 km mesafede bulunan ve kolay ulaşım imkanları ile 1000 araçlık otopark kapasitesine sahip olan tesis bölgenin en büyük ve en modern tesisleri arasındadır.

Aynı anda farklı salonlarda toplam 90 üyenin hizmet alabildiği ve 08:00-23:00 saatleri arası hizmet veren tesis, aylık 1620 üye kapasitesine sahiptir.

Kadın ve erkek üyelerin farklı salonlarda hizmet alabildiği tesis; geniş fuaye alanları, iklimlendirme sistemi, dijital ısı ve nem kontrol üniteleri, modern spor ekipmanları , üyelerine hijyenik alanlar sunmasının yanı sıra tecrübeli ve uzman eğitmen kadrosu sayesinde üyeler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Spor Tesisleri Yeterlilik Belgesine sahip Fuar Sağlıklı Yaşam Merkezi, Pazar günleri hariç haftanın 6 günü hizmet vermektedir.

TESİS İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fuar Sağlıklı Yaşam Merkezi

  Zümrüt Mah. Kadir Has Cad. Fuar Alanı Kadir Has Kongre ve Spor Salonu Kocasinan Kayseri Türkiye
  fsymidare@sporaskayseri.com
TESİS VİDEOLARI
TESİS GÖRSELLERİ