TESİSLERİMİZ / Beyazşehir Spor Tesisi

Beyazşehir Spor Merkezi bölgede oturan vatandaşlarımızın ihtiyaçları göz önüne alınarak Kocasinan belediyesi tarafından inşa edilip , işletilmesi gayesi ile Büyükşehir Belediyesine devredilmiştir. Büyükşehir belediyesi tarafından tespit ve tedariki yapılan ihtiyaçların tamamlanmasının ardından Spor Etkinlikleri A.Ş. işletim sorumluluğunda 18 Ocak 2014 tarihinde hizmete açılmıştır.

3000 m2 alan içerisinde 900 m2 lik 2 katlı kapalı tesis olarak hizmet veren tesiste üyelerine bünyesinde  25'er kişilik seans kapasitesi sunan fitness ve yaşam boyu spor alanı, sauna odası, diyetisyen odası ve çok amaçlı spor salonu bulunmaktadır. Spor Salonunda Basketbol, Voleybol derslerinin verilebildiği tesiste aylık 3500 sporcu hizmet alabilmektedir.

Bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği tesis,  modern spor ekipmanları, tecrübeli ve uzman eğitmen kadrosu ile, gerek yüksek hizmet standartları gerekse hijyenik alanlar sunması açısından  üyeler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Spor Tesisleri Yeterlilik Belgesine sahip Beyazşehir Spor Merkezi, 20 araçlık otopark alanı ile pazar günleri hariç haftanın 6 günü saat 08:00-22:00 arası hizmet vermektedir.

Bay ve Bayan vatandaşlarımıza farklı zamanlarda hizmet veren tesisimizin antrenman programlaması şu şekildedir.

TESİS İLETİŞİM BİLGİLERİ

Beyazşehir Spor Tesisi

  Beyazşehir Mah. Koçkaya Cad. No:20/1 Kocasinan/Kayseri 444 2 899 - 0352 241 42 43
  beyazsehiridare@sporaskayseri.com
TESİS VİDEOLARI
TESİS GÖRSELLERİ