KURUMSAL
Genel Müdürümüz
HÜSEYİN İŞLERTAŞ 

17.06.1977 yılında Kayseri de dünyaya gelen İşlertaş , ilkokul ve lise öğrenimini Kayseri de tamamladı.

7 yaşında Kayak Sporu ile tanışan İşlertaş Kayak branşında Milli Sporculuk unvanı kazanarak ülkemizi Uluslar arası kulvarda temsil etmiş Niğde Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünü bitirerek spor alanında eğitimini tamamlamıştır.

2015 yılında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcılığı yapan İşlertaş, 1 Nisan 2016 tarihinde Genel Müdür olarak göreve başlamıştır.


Sevgili Kayserililer;

Sürekli gelişen ve değişen günümüz dünya düzeninde ilerleyen teknoloji ve iletişimin insanlarımıza sunduğu hizmetler sınır tanımamaktadır. Teknoloji, çağımızın en sistematik ağı olarak hayatımızdaki yerini alırken, insanoğlunu bir ekran karesine veya telefon ekranına sabitleyip gerçek sosyal hayattan ve çevresinden soyutlamaktadır.

Hızla gelişen ve değişen bu düzen içerisinde insanoğlu okul ve iş hayatının yoğunluğuyla sistemin kısır döngüsü içinde sosyal çevreden soyutlanarak ailesine ve hatta kendine bile yeterince zaman ayıramayan git gide yalnızlaşma eğilimi gösteren bireyler ordusu haline gelmektedir. Son derece kısıtlı olan boş zamanlarında ise imkan ve mekan sıkıntısı ile aile ve sosyal bağları zayıflamakta dört duvar arasına sıkışan çocuklar, gençler anne ve babalar hayatlarını küçük bir ekrana teslim olarak sürdürmeye mecbur bırakılmaktadır.

Kendine ailesine ve sosyal çevresine yeterince zaman ayıramadan hayatını devam ettirmeye çalışan her bir birey birlik ve beraberlik ruhunu günden güne kaybederek sosyal hayattan uzak kalmaktadır.

Bu sistem içerisinde insanlarımız çok kıymetli boş zamanlarını ise alternatif mekanlar olmaması hasebi ile sürekli tüketime teşvik eden yapay ve amaçsızca inşa edilen mekanlarda geçirmeye mecbur bırakılmaktadır.

Sokaklar da ise zamanını amaçsızca öldüren çocuklar ve gençlerimiz madde ve uyuşturucu bağımlılığı riski ile karşı karşıya bırakılmayacak kadar kıymetli geleceğimizin mimarları nazarı ile değerlendirilip ince bir işçilik gerektiren elmas niteliğindedir. Bu denli öneme sahip geleceğimizin teminatı olan bu kitleler en önemli önceliğimdir.

Bu itibarla görevimin başına geldiğim günden bugüne kadar her ferdin ve ailenin, verimli ve huzurlu zaman geçirebilecekleri, birlik beraberlik içerisinde sosyal faaliyetlerde bulunabilecekleri hayatın yoğun stres ve yorgunluklarını atabilecekleri, toplumun her kesiminin aynı anda spor ve sosyal yaşam alanlarımızdan en iyi şekilde yararlanabilecekleri tesislerimizi halkımızın hizmetine sunmak ve devamını sağlamak ilk amacım olmuştur.

Bünyemizde bulunan 16 Spor Tesisimizle günün 14 saati her yaştan insanımıza hizmet vermekteyiz.

Kayseri de yediden yetmişe her sınıf ve zümreye ait tüm insanlarımızın tesislerimizde ve sosyal alanlarımızda gönül rahatlığı ile aileleriyle verimli zaman geçirmeleri için gece gündüz projeler üretmekte ve hayata geçirmekteyiz. Tüm bu faaliyetler haklımızın aileleriyle, birbirleriyle kaynaşması birlik ve beraberlik ruhunun canlanması ve devam etmesi için düzenlenmektedir. Faaliyetlerimize başladığımız süre içerisinde yaptığımız araştırmalar sunucu bu tesislerimize çevre illerden gelen yoğun ziyaretçilerimizin olduğu görülmüştür. İç Anadolu ve Türkiye’de sayılı olan bu hizmetlerimizden halkımızın mahrum kalmaması bizim için önem arz etmektedir. Siz değerli Kayseri’li ailelerimizin tesislerimiz ve sosyal alanlarımızda düzenlenen faaliyetlerimize katılarak Spor AŞ ailesine adım atmanız bu güce ve bu değere ortak olmanız öncelikli hedefimizdir. Tüm vatandaşlarımızın ortak kullanım alanları olan tesislerimiz sizlerin varlığı ile anlam kazanacak çocuklarımızın, gençlerimizin ve ailelerimizin gelişimlerine, sağlıklı yaşamlarına, birlik ve beraberliğine katkı sağlayarak değer kazanacaktır.

Şeyh Edebali’nin ‘İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN’ sözünden aldığımız öğütle Şehrimizi ve Ülkemizi temsil sorumluluğumuzun bilinci ile mevcudumuzda bulunan potansiyel gücümüzü en iyi şekilde kullanarak Spor A.Ş.’yi ulusal ve uluslar arası arenada bir marka yaparak tüm hemşehrilerimizin faydalanmasını temenni eder, çocuklarımıza ve gençlerimize vereceğimiz olumlu katkıdan dolayı gurur duyar saygılarımı sunarım.  
Copyright© 2012 - 2017 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör
pastırma